Exclusivně:

Pobočky:

Centrální kancelář:
U věže 2011/3,
Horní Počernice
193 00 Praha 9


RK MAXALEX REALITY Vykupuje nemovitosti!

Vykoupíme Vaši nemovitost.

Máme zájem především o byty v osobním nebo družstevním vlastnictví určené k rekonstrukci a pozemky určené k výstavbě popřípadě s rozestavěnou stavbou či stavebním povolením a projektem, v Praze a blízkém okolí.

PRO KOHO JE VÝKUP NEMOVITOSTÍ URČEN?

Je určený pro klienty, kteří z vážného důvodu na prodej nemovitosti opravdu spěchají a nemají čas sami nebo prostřednictvím realitní kanceláře nemovitost prodávat. Jedním z mnoha častých důvodů jsou exekuční řízení, dluhy, půjčky, rychlá či výhodná koupě jiné nemovitosti, koupě nemovitosti z nabídky realitní kanceláře na protiúčet.

PŘI JAKÝCH PŘÍPADECH A JAKÉ NEMOVITOSTI MŮŽEME VYKUPOVAT?

Vykupované nemovitosti musí být stále v majetku prodávajícího. Zástavy, břemena, popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Výkup je možný jak u nemovitostí a bytů v osobním vlastnictví tak u bytů družstevních.

Veškeré nutné podklady, smlouvy, vyřizování na úřadech zajistíme sami.

JE VÝKUP NEMOVITOSTÍ VÝHODNÝ?

Výkup za hotové je pro majitele výhodný. Naše realitní kancelář nejenom, že uhradí dohodnutou částku rychle a operativně, ale také zařídí veškeré nutné úkony spojené s prodejem nemovitosti. Je finančně rozumnější nemovitost prodat sice se ztrátou oproti tržní hodnotě, avšak nepřijít tím o svůj nemovitý majetek nebo o výhodnou koupi.Nejnovější nábídky:

Dotaz do RK:

Vaše jméno a příjmení:

Váš e-mail:

Vaše telefonní číslo:

Vaše zpráva:

Označená pole jsou povinná!

Odeslat

Sponzorujeme: